O mnie

Adriana Chudziak

ARCHITEKT WNĘTRZ —————

Autorska pracownia Adriany Chudziak ADEROSTUDIO specjalizuje się od 2008r w profesjonalnym projektowaniu wnętrz.

Jestem absolwentką Architektury wnętrz Politechniki Koszalińskiej(rok ukończenia 2007r). Wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta jest gwarancją projektów na najwyższym poziomie. Śledzę trendy, ale nie jestem ślepo w nie zapatrzona, odważnie wykorzystuję swoją wiedzę tak, aby każdy projekt zakończył się sukcesem. Podczas projektowania szczególną uwagę zwracam na estetykę oraz funkcjonalność. Tworzę wnętrza,które będą Wam bliskie.

Uważnie wsłuchuję się w potrzeby,poznaję temperament i zainteresowania każdego kto do mnie trafia. Wnętrza powinny być dopasowane do Waszego stylu życia i osobowości. Dążę do tego,abyście mogli po ukończeniu projektu czuć się w tym miejscu wyjątkowo. Ścisła współpraca na każdym etapie projektowania zapewnia dostosowanie każdego szczegółu do upodobań inwestora. Nadzoruję również pracę ekipy remontowo-budowlanej, która jest odpowiedzialna za wykonanie projektu. Oferuję dokumentacje rysunkowe, wizualizacje 3D, zestawienie materiałów,szereg konsultacji oraz pomoc w zakupach elementów wyposażenia wnętrz.

Zapraszam do współpracy  ^_^ !!!

ZAKRES USŁUG

Konsultacje wstępne – Spotkanie z klientem, aby zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania. W tym czasie omówimy Twoje preferencje dotyczące stylu, kolorów i budżetu.

1. Projekt koncepcyjny – Tworzenie wstępnych szkiców i planów przestrzennych, które pokazują układ pomieszczeń i proponowane rozwiązania,wizualizacje 3d.

2. Projekt techniczny – Szczegółowe rysunki techniczne, które mogą być używane przez wykonawców do budowy lub remontu. Zawiera plany elektryczne, hydrauliczne i oświetleniowe.

3. Dobór materiałów – Pomoc w wyborze materiałów, mebli i akcesoriów, które pasują do Twojego stylu i budżetu.

4. Nadzór nad realizacją projektu – Regularne wizyty na miejscu budowy/remontu, aby upewnić się, że wszystko jest realizowane zgodnie z projektem.

5. Styling końcowy – Ostatni etap to dodanie ostatnich szlifów do Twojego domu, takich jak dzieła sztuki, rośliny i akcesoria.

Ceny za te usługi mogą się różnić w zależności od wielkości projektu i specyficznych wymagań klienta. Dla dokładnej wyceny skontaktuj się z nami bezpośrednio.